Послуги

Лазерна різка металу
Лазерна різка металу відноситься до новітніх, сучасних і якісних видів різання металу. Вона дозволяє в найкоротші терміни, акуратно, легко і, головне, дуже якісно обробити будь-який листовий метал за дуже прийнятною і низькою вартістю.
Гнуття листового металу
Для отримання різних за формою і дизайну виробів з металу, використовується такий процес, як гнуття. Це операція холодного штампування, під час якого заготівля міняє свій розмір і форму за рахунок розтягування зовнішніх шарів металу і стискування вну...
Зварювальні роботи
Передусім, зварювання металу - це спосіб надійно з'єднати між собою різні металеві вироби. За допомогою цього унікального технологічного процесу можна легко виготовити різні по складності і виконанню конструкцій з металу (металоконструкції), у тому ч...
Лазерне гравіювання
Лазерне гравіювання (чи маркування) - процес, при якому завдяки оптичним перетворенням промінь лазера фокусується на поверхні оброблюваного виробу і впливає на неї, викликаючи безповоротні зміни. На даний момент найбільш ефективним методом маркіровки...
Порошкове фарбування
Порошкове фарбування металевих виробів - це не лише один з варіантів їх декорування, але і надійний спосіб захисту від впливу зовнішніх чинників.
Шліфування та полірування металу
Шліфовка металу є фінішною операцією по обробці деталей різного призначення. Без цієї операції неможливо отримати повністю закінчений виріб, що відповідає технологічним вимогам.

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено