Товари

Вуличний обігрівач на пелетах
Вуличний обігрівач на пелетах
Брелоки та вивіски
Брелоки та вивіски з нержавіючої сталі
Металеві корпуси для обладнання
Компанія LaserMet пропонує виготовлення металевих корпусів будь-яких розмірів і форм. Ми виробляємо на замовлення корпуса, як за кресленнями замовника, так і за розробленими у нас.
Стелажі
Стелажі сьогодні отримали досить широке застосування. Без їх використання неможливе функціонування жодного сучасного об'єкта торгівлі, складського приміщення і т.д.
Корпуси світильників
Очевидним фактом є важливість корпусу світильника як невід'ємній його частини. Саме якісно виконаний і грамотно підібраний корпус - запорука безаварійної і довгострокової роботи електроприладу. Технічні характеристики світильників багато в чому залеж...
Кронштейни
Металеві кронштейни - це різновид кріплення, призначена для установки металоконструкцій різних типів. З їх допомогою здійснюється фіксація рекламних щитів, кліматичного обладнання, мережевих комунікацій та багато чого іншого.
Вироби з нержавіючої сталі
Вироби з нержавійки застосовуються в різних галузях промисловості, будівництві, а також виробництві різноманітних виробів. За рахунок своєї особливої ​​міцності, надійності та довговічності нержавійка дозволяє виготовляти практично будь-які види мета...
Меблі з металу
Металеві меблі - це відмінний вибір для вирішення багатьох функціональних завдань в різних громадських установах, на підприємствах, у бізнес-офісах і так далі. Саме тому купити металеві меблі варто у нас - чудові експлуатаційні характеристики будь-як...
Сталеві двері
Основне застосування сталевих дверей - це різного роду виробничі та промислові приміщення, склади. Також широко використовуються сталеві двері в житлових будинках (сталеві двері в під'їзд, чорні виходи, тамбурні сталеві двері, двері на сміттєзбірники...
Корпуси для вендінгових автоматів
Компанія LaserMet пропонує виготовлення корпусів для вендінгових і торгових автоматів будь-яких розмірів і форм. Ми виробляємо на замовлення корпуси, як за кресленнями замовника, так і за розробленими у нас.

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено