Гнуття листового металу

Гнуття листового металу в Харкові

Для отримання різних за формою і дизайну виробів з металу, використовується такий процес, як гнуття. Це операція холодного штампування, під час якого заготівля міняє свій розмір і форму за рахунок розтягування зовнішніх шарів металу і стискування внутрішніх. Гнуття металу дозволяє отримати різні за величиною і формі вироби, які використовуються для виготовлення трубопроводів, силосів, меблів, фігурних елементів, декорацій стелажних систем і інших металоконструкцій.

Гнуття металу - надійний спосіб надати деталі необхідної форми і конфігурацію. Заздалегідь проводяться розрахунки, щоб процес деформації пройшов коректно. Завдяки інноваційному устаткуванню з комп'ютеризованим налаштуванням, усі розрахунки автоматичні, що істотно прискорює робочий процес і підвищує точність. Гнуття металу на замовлення, дозволяє звести до мінімуму вірогідність виникнення тріщин, розривів листа і інших механічних дефектів.

У своїй роботі наші фахівці використовують або свій матеріал, або метал, наданий замовником. Наше виробництво оснащене професійним і сучасним листозгинальним пресом з ЧПУ управлінням, автоматичними упорами, швидкознімним інструментом. Досвідчені оператори цих пресів легко і швидко здійснюють зміну деталей, а при потребі перенастроюють оперативно устаткування для виготовлення наступного виробу. Як видно при використанні пресу технологічність виготовлення деталей підвищується і усе це дозволяє виконувати послідовно декількох різних згибів, покращувати якість, мінімізувати трудомісткість, а головне для нашого клієнта встановлювати низьку ціну згибу металу і знижувати значною мірою собівартість цієї продукції.

Як замовити гнуття металу?

Для замовлення цієї послуги Вам досить заповнити форму. Ціна формується виходячи з передбачуваної складності, а також товщини металу. Наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, з якою товщиною і завдовжки листів ми працюємо, скільки часу знадобиться на конкретний об'єм робіт і коли можна привезти заготівку.

Замовте у нас, ціни Вас приємно здивують. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, якісний сервіс і оперативне виконання замовлень!

 

 
Ціни на згинання листового металу

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено