Вироби з нержавіючої сталі

Вироби з нержавійки застосовуються в різних галузях промисловості, будівництві, а також виробництві різноманітних виробів. За рахунок своєї особливої ​​міцності, надійності та довговічності нержавійка дозволяє виготовляти практично будь-які види металоконструкцій, що володіють найвищими експлуатаційними характеристиками.

Виробництво виробів з нержавіючої сталі в Харкові

Практично неможливо повністю перерахувати всі види металовиробів, які виготовляються з нержавіючої сталі. Найчастіше металоконструкції і вироби з нержавіючої сталі виробляються у вигляді:

- рекламного та торгового обладнання;

- сходів, поручнів, перил та інших видів огорож;

- окремих елементів і несучих частин будівель і споруд (стовпчики, стійки та ін.);

- обладнання і конструкцій для підприємств харчової промисловості;

- торгового обладнання для магазинів і виробництв;

- деталей і конструкцій для будівельних об'єктів.

Крім того, деякі сплави з нержавійки застосовуються при виготовленні окремих видів спеціальних виробів і пристроїв, що використовуються в ядерній, електронній та інших вузькоспеціалізованих галузях промисловості.

Процес виробництва виробів з нержавіючої сталі

Виготовлення виробів з нержавійки досить трудомісткий процес, що вимагає використання сучасного високотехнологічного обладнання і кваліфікованих співробітників. Він складає кілька етапів, в тому числі:

- складання фахівцями технічного проекту майбутнього виробу і його узгодження з замовником;

- різка необхідних деталей за необхідними розмірами і формою;

- з'єднання окремих деталей виробу за допомогою зварювання або іншим способом;

- подальша шліфовка, поліровка, зачистка зварних швів.

Виробництво металовиробів з нержавійки здійснюється як за зразками, так і за кресленнями, наданими замовником.

Вартість замовленої конструкції або виробу залежить від використовуваної марки сталі і складності технологічного процесу його виготовлення.

Здійснюючи в нашій компанії замовлення металовиробів з нержавіючої сталі, Ви гарантовано отримуєте якісну продукцію за доступними цінами та в найкоротші терміни.

 

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено