Корпуси для вендінгових автоматів

Виготовлення корпусів вендінгових і торгових автоматів

Компанія LaserMet пропонує виготовлення корпусів для вендінгових і торгових автоматів будь-яких розмірів і форм. Ми виробляємо на замовлення корпуси, як за кресленнями замовника, так і за розробленими у нас.

Виробництво корпусів вендінгових і торгових автоматів в Харкові

Виробництво торгових автоматів відбувається на сучасному обладнанні з застосуванням металевих листів високої міцності. Основними матеріалами виділяються: оцинкована сталь і алюміній, що демонструють відмінні характеристики і надійність, а також такі переваги:

- великий експлуатаційний термін;

- простота використання, ремонту;

- зносостійкість і стійкість до корозійних впливів;

- привабливість зовнішнього вигляду.

Замовити корпуси для вендінгових автоматів можна з індивідуальної конструкцією і зовнішнім виглядом, який визначається різноманітними параметрами. На підставі всіх зазначених вимог підбираються деталі та комплектуючі для оснащення корпусу зовні і зсередини.

Виготовлення корпусів на всіх етапах строго контролюється на предмет відповідності виробів всім нормам, правилам і вимогам.

Замовте у нас, ціни Вас приємно здивують. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, якісний сервіс і оперативне виконання замовлень!

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено