Корпуси світильників

Виготовлення корпусів для світильників

Очевидним фактом є важливість корпусу світильника як невід'ємній його частини. Саме якісно виконаний і грамотно підібраний корпус - запорука безаварійної і довгострокової роботи електроприладу. Технічні характеристики світильників багато в чому залежать від матеріалів, які застосовуються при виробництві їх корпусів, і особливостей конструкційних рішень. Так, серед важливих дрібниць, на які треба неодмінно звертати увагу при виборі гарного корпусу світильника, є безпосередньо матеріал, його покриття, той метод, яким збирався корпус і заземляючий випуск. Ідеальний корпус світильника має бути зварним або литим, тобто нероз'ємним, оскільки стики - це найвразливіші місця, схильні корозії.

Виробництво корпусів для світильників в Харкові

Корпус світильника найчастіше створюється з листового прокату сталі. Безперечними плюсами цього матеріалу є забезпечення міцності світильника і наявність можливості використати різноманітні методи кріплення. Більше того, сталь гарна тим, що здатна прекрасно відводити тепло від джерел світла, що виходять при перегріванні з ладу, і одночасно не являється чутливого до температури довкілля. Проте у цього матеріалу є і істотний недолік - сталь схильна до корозії, без належної обробки може втратити естетичний вид і проржавіти. Тому якість покриття світильника вважається досить значимим критерієм при виборі корпусу світильника. Відмінно, коли корпуси світильників покриті якісною порошковою фарбою, що рівномірно лягає і має антикорозійні властивості.

Компанія LaserMet пропонує виготовлення корпусів для світильників різноманітного цільового призначення. Фахівці нашої компанії швидко розроблять і виготовлять в термін будь-які корпуси для світильників, використовуючи листовий метал, алюмінієвий профіль або труби.

 

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено