Кронштейни

Виготовлення кронштейнів

Металеві кронштейни - це різновид кріплення, призначена для установки металоконструкцій різних типів. З їх допомогою здійснюється фіксація рекламних щитів, кліматичного обладнання, мережевих комунікацій та багато чого іншого.

Якими бувають металеві кронштейни

Дані вироби підрозділяються на 2 види, в залежності від способу виготовлення:

- Гнуті. Матеріал - листовий метал, якому методом деформації надається необхідна форма.

- Зварні. Складаються з декількох елементів, що з'єднуються за допомогою зварювання.

Гнуті різновиди можуть мати форму букв «Г» і «П». Форма зварних нічим не обмежена, доступні найскладніші конфігурації і розміри. Можлива наявність вузьких і широких ребер жорсткості, для управління вантажопідйомності. Затребувані також і декоративні різновиди - їх головною особливістю є привабливий зовнішній вигляд. Це хороший вибір для використання всередині житлових або громадських приміщень.

Виробництво кронштейнів в Харкові на замовлення

Компанія LaserMet надає послугу виготовлення кронштейнів за доступною ціною. Завдяки наявності власних виробничих потужностей, гарантуємо високу швидкість виконання замовлень. Ми застосовуємо верстати з програмним управлінням. Це означає, що результат буде максимально точним, повністю відповідним наданим кресленням.

Процес виробництва кронштейнів складається з наступних етапів:

- Різка. Лист вихідного матеріалу (чорна або нержавіюча сталь) розкроюється за допомогою лазерного верстата.

- Перфорація. У поверхні створюються отвори, які в подальшому будуть використовуватися для фіксації на поверхні.

- Безпосереднє виготовлення кронштейнів обраним методом (гнуття або зварювання).

- Додаткова обробка.

Замовте у нас, ціни Вас приємно здивують. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, якісний сервіс і оперативне виконання замовлень!

 

 

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено