Лазерна різка металу

Лазерна різка металу в Харкові

Лазерна різка металу відноситься до новітніх, сучасних і якісних видів різання металу. Вона дозволяє в найкоротші терміни, акуратно, легко і, головне, дуже якісно обробити будь-який листовий метал за дуже прийнятною і низькою вартістю.

Сама технологія лазерного різання металу полягає в наступному: лазерний промінь з великою потужністю і діаметром десяті долі міліметра точно фокусується на поверхні металевого виробу і максимально акуратно зрізує метал.

Такий спосіб обробки металу характеризується дуже високою точністю по будь-якому заданому контуру, не дивлячись на те, що при використанні лазера швидкість різання металу значна. Важливим чинником для наших клієнтів, звичайно ж, являється вартість цієї операції. Тому відмітимо, що вартість лазерного різання металу у декілька разів нижче, якщо порівнювати з цінами на інші методи різання, яке складніше і вимагають багато трудовитрат. З цього виходить, що такі чинники як висока швидкість обробки, найвища якість і дуже низький рівень витрат на різання значною мірою вплинули на те, що ціна на лазерне різання металу така низька. Крім того, якщо замовляти лазерне різання значних оптових партій, то в нашій фірмі ви отримаєте хорошу і вигідну знижку.

Різка металу лазером - це революція в металообробці і дуже універсальна технологія, яка на сьогодні використовується на підприємствах різної величини і потужностей.

Сама технологія лазерної різки металу полягає в наступному: лазерний промінь з великою потужністю і діаметром десяті долі міліметра точно фокусується на поверхні металевого виробу і максимально акуратно зрізує метал.

Послуга з лазерної різки металу - це:

  • Економічне і ефективне рішення для отримання виробів з листового металу.
  • При використанні цього методу по максимуму використовується матеріал для металовиробів.
  • Завдяки цьому виду різання процес отримання складних конструкцій з металу став швидшим і доступнішим.
  • Лазерну різку металу завжди легко використовувати для величезної кількості різноманітних сплавів металів, і для цього не треба ще додатково застосовувати складне устаткування.
  • Управління процесом здійснюється при використанні спеціального програмного комплексу.
  • Різання лазером забезпечує більше оперативне, точне виробництво деталей при високій продуктивності.

Лазерна різка металу чудово може застосовуватися для різання по контурах по ескізах від замовника. Фігури з металу для виконання зазвичай задаються клієнтами різної витіюватості, химерності, але лазер верстата, керований ПЗ, в цьому методі завжди впорається з поставленими завданнями якої б складності вона не була.

Для замовлення цієї послуги Вам досить заповнити форму. Ціна формується виходячи з передбачуваної складності, а також товщини металу. Наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, з якою товщиною і завдовжки листів ми працюємо, скільки часу знадобиться на конкретний об'єм робіт і коли можна привести заготовки.

Замовте у нас, ціни Вас приємно здивують. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, якісний сервіс і оперативне виконання замовлень!

 
Ціни на лазерну різку металу

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено