Меблі з металу

Меблі з металу в Харкові

Металеві меблі - це відмінний вибір для вирішення багатьох функціональних завдань в різних громадських установах, на підприємствах, у бізнес-офісах і так далі. Саме тому купити металеві меблі варто у нас - чудові експлуатаційні характеристики будь-яких меблів з металу дають їй значні переваги перед традиційними дерев'яними меблями.

Виготовлення меблів з металу на замовлення

Сталеві листи покриваються спеціалізованим порошково-полімерним складом, завдяки чому відрізняються високою зносостійкістю і вогнетривкістю. Міцність металевих конструкцій дозволяє зберігати ті предмети, тяжкість яких не витримують звичайні меблі. Сучасний зовнішній вигляд завдяки природному кольору стали і лінійній конструкції в стилі мінімалізму, тривалий термін експлуатації, економія простору - ось неповний перелік достоїнств металевих меблів.

Окрім архівних шаф для офісної документації, чудовим рішенням в установах при необхідності стануть і металеві шафи для одягу в роздягальнях або підсобних приміщеннях. Для створення цього виду меблів у виробництві використовуються такі види металів, як алюміній, залізо, нержавіюча сталь.

При необхідності в переміщенні металевих меблів її легко як збирати, так і розбирати, що дозволяє обходитися без спеціальних інструментів, а вже про можливість її ушкодження в процесі транспортування і складання просто не доводиться замислюватися.

Компанія LaserMet здійснює виробництво металевих меблів під замовлення за кресленнями та ескізами замовника. У нас можна замовити меблі як в одиничних екземплярах для дому та офісу так і серії меблів з металу для магазинів, салонів і виставок.

Замовте у нас, ціни Вас приємно здивують. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, якісний сервіс і оперативне виконання замовлень!

 

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено