Металеві корпуси для обладнання

Виготовлення металевих корпусів

Компанія LaserMet пропонує виготовлення металевих корпусів будь-яких розмірів і форм. Ми виробляємо на замовлення корпуса, як за кресленнями замовника, так і за розробленими у нас.

В даний час використання металевих корпусів для різних цілей набирає високі обороти. Широко застосовуються і користуються популярністю корпуси в різних сферах господарювання.

Ми пропонуємо безліч металевих корпусів для різних цілей:

- корпуси для водно-розподільних пристроїв, шаф та приладів. Використання таких корпусів з металу забезпечує захист електронних пристроїв, що входять до складу різних систем від різних зовнішніх факторів. Також перешкоджається доступ до обладнання сторонніх осіб, що сприяє його збереженню;

- корпуси для розміщення кабельних з'єднань і розводки кабелів. Вони забезпечують високу ступінь захисту кабельних з'єднань від зовнішніх впливів;

- корпуси платіжних терміналів. Ці вироби сьогодні користуються великим попитом. Вони забезпечують захист платіжних пристроїв, зручність їх установки і експлуатації. Крім того, що ми пропонуємо виробництво корпусів терміналів, у нас можна замовити і захисні корпусу для будь-яких лотерейних апаратів, банкоматів і т.д.

Виробництво корпусів з металу в Харкові

Наша компанія виконує виготовлення корпусів з листового металу. Матеріал піддається ретельній механічній обробці перед тим, як з нього виробляється готовий виріб. В процесі виробництва ми використовуємо найсучасніше обладнання від кращих виробників.

Наявні у нас листозгинальні верстати, що використовуються в процесі виробництва, забезпечують високу якість виконання робіт і велику продуктивність. З їх використанням можливо виробництво корпусів з металу будь-яких форм і розмірів.

Виготовлення корпусів з металу на всіх етапах строго контролюється на предмет відповідності виробів всім нормам, правилам і вимогам.

Замовте у нас, ціни Вас приємно здивують. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, якісний сервіс і оперативне виконання замовлень!

 

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено