Шліфування та полірування металу

Шліфування та полірування металу в Харкові

Шліфовка металу є фінішною операцією по обробці деталей різного призначення. Без цієї операції неможливо отримати повністю закінчений виріб, що відповідає технологічним вимогам.

Шліфування металу дозволяє довести деталь до потрібних параметрів з правильною геометрією і із заданими параметрами шорсткості поверхні. Досягнення бажаного результату можливе, якщо ці роботи виконує досвідчений шліфувальник з використанням високоточного устаткування.

Компанія LaserMet пропонує послуги з шліфовки металу в Харкові за доступними ринковими цінами. Замовляйте онлайн через форму замовлення або відправляйте креслення з вказівкою потрібної шорсткості безпосередньо на електронну пошту: lasermet.ua@gmail.com

 
Ціни на шліфування та полірування металу

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено