Сталеві двері

Виготовлення сталевих дверей на замовлення

Основне застосування сталевих дверей - це різного роду виробничі та промислові приміщення, склади. Також широко використовуються сталеві двері в житлових будинках (сталеві двері в під'їзд, чорні виходи, тамбурні сталеві двері, двері на сміттєзбірники) і в офісах. Великим попитом сталеві двері користуються у будівельників, тому що недорогі у виготовленні і прості в монтажі.

Виробництво сталевих дверей в Харкові

Компанія LaserMet надає послугу виготовлення сталевих дверей різних видів, форм і розмірів. Завдяки наявності власних виробничих потужностей, гарантуємо високу швидкість виконання замовлень.

Виробництво сталевих дверей здійснюється за кресленнями або згідно технічного завдання замовника.

Всі сталеві двері виготовляються за технічними умовами, які обов'язково враховують вимоги ДСТУ.

Замовте у нас, ціни Вас приємно здивують. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, якісний сервіс і оперативне виконання замовлень!

 

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено