Виготовлення металевих стелажів

Стелажі сьогодні отримали досить широке застосування. Без їх використання неможливе функціонування жодного сучасного об'єкта торгівлі, складського приміщення і т.д.

Виготовлення металевих стелажів в Харкові - послуга дуже затребувана. Ми виробляємо металеві стелажі на замовлення. Наша компанія пропонує широкий асортимент виробів, призначених для експлуатації як усередині приміщень, так і поза ними.

Дані вироби мають ряд відмінних рис, які обумовлюють їх популярність:  

- простота і надійність. Споруди відрізняються простою конструкцією, яка в той же час має високий рівень надійності;

- сприяють економії простору торгових і складських приміщень. Їх багаторівневість забезпечує можливість розміщення великої кількості товарів (матеріалів) в умовах обмеженості площ;

- відрізняються довговічністю і високими термінами експлуатації. Це обумовлено стійкістю металу, використовуваного в процесі їх виробництва, до впливу різного роду зовнішніх факторів і можливістю витримувати досить серйозні навантаження;

- складські металеві висувні відрізняються простотою монтажу. Конструкція деяких з них дозволяє виробляти їх складання-розбирання без спеціалізованих навичок. Металеві стелажі можуть бути без проблем переміщені як всередині приміщення, так і перевезені в інші місця;

- мають досить естетичний зовнішній вигляд. Це обумовлює можливість їх застосування як в складських приміщеннях, так і всередині різного роду магазинів, архівів і т.д.

При виготовленні металевих стелажів ми використовуємо якісні матеріали та найсучасніше обладнання. Виробляючи стелажі на замовлення, ми враховуємо всі вимоги, що пред'являються замовником.

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально. Враховуємо особливості умов, в яких будуть експлуатуватися виготовлені нами на замовлення металеві стелажі, розміри приміщення, вплив зовнішніх факторів на конструкції і т.д.

Виробництво металевих стелажів в Харкові

Компанія LaserMet пропонує виробництво стелажів різних видів, форм і розмірів. Ми робимо вироби, як за власними кресленнями, так і з використанням схем, наявних у замовника.

Металеві стелажі виробляються фахівцями нашої компанії в кілька етапів. На етапі проектування із замовником обговорюється конструкція, розміри, матеріал, з якого будуть виготовлені стелажі, і інші питання.

Після того, як всі питання з замовником обговорені, проводиться виготовлення заготовок для виробництва стелажів. При виконанні цих робіт використовуються якісні матеріали, а також обладнання, що дозволяє виконати виробництво стелажів на високому рівні.

Наступний етап - монтаж. Залежно від того, які габарити має виріб, а також від розмірів приміщення, в якому воно буде використовуватися, збірка стелажів може бути проведена безпосередньо в цеху, де вони виготовлені, або на місці їх установки.

Замовте у нас, ціни Вас приємно здивують. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, якісний сервіс і оперативне виконання замовлень!

 

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено