Зварювальні роботи

Зварювальні роботи в Харкові

Передусім, зварювання металу - це спосіб надійно з'єднати між собою різні металеві вироби. За допомогою цього унікального технологічного процесу можна легко виготовити різні по складності і виконанню конструкцій з металу (металоконструкції), у тому числі і будівельні.

Зварювання дозволяє професіоналам в області виготовлення металовиробів створити справжні шедеври мистецтва, які прослужать людям багато років. Однією з головних переваг зварювання металу є те, що цей метод металообробки гарно підходить для складання будь-якої металоконструкції і створення найскладніших конструкцій.

Замовляючи ці роботи в нашій компанії, ви замовляєте зварювання металоконструкцій за ціною, яка завжди відповідає якості робіт!

Зварювання металевих конструкцій - один з найважливіших етапів нашої роботи по виробництву металовиробів різних розмірів і форм по індивідуальних кресленнях замовника і виготовленні металоконструкцій різної міри складності.

Роботи по зварюванню металоконструкцій в нашій компанії проводяться кваліфікованими фахівцями з величезним досвідом і на новітньому професійному устаткуванні, яким оснащено наше виробництво. При виготовленні застосовуються тільки якісні витратні матеріали.

Вартість зварювання металу в Харкові залежить від багатьох чинників і розрахунок здійснюється індивідуально для кожного замовника. До таких чинників, що впливають на вартість зварювання металу, відносять складність зварюваної металоконструкції, якість і товщина самого матеріалу, кількості виконаних швів. Немало важливими є терміни, трудомісткість і обсяг замовлення на вироби.

Для замовлення цієї послуги Вам досить заповнити форму. Наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію, скільки часу знадобиться на конкретний об'єм робіт і вартості послуги.

Замовте у нас, ціни Вас приємно здивують. Ми гарантуємо відповідальний підхід до роботи, якісний сервіс і оперативне виконання замовлень!

 

 
Ціни на зварювальні роботи

Оформити замовлення

Для оформлення замовлення і розрахунку ціни нашим фахівцям необхідна наступна інформація:

1. Креслення деталі із зазначенням розмірів у векторному форматі. При відсутності креслень в електронному вигляді, наші конструктори створять його за вашими ескізами, схемами або готовому зразку. Для зручності оформлення заявки рекомендуємо створювати окремий файл з кресленням на кожен вид деталі. Файли приймаються у форматах * .dxf, * .dwg, * .cdr в масштабі 1: 1.

Файл * .dxf не повинен містити сплайнів, що накладаються і пересічних контурів, розривів контурів, контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло.

На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів крім контрольного.

Файл завдання підготовлений без урахування даних вимог може бути не прийнятий в роботу, або час розрахунку замовлення може бути істотно збільшено.

2. Заявка на виробництво з переліком файлів (креслень). У заявці вам необхідно вказати непроханих деталі, товщину металу, марку сталі. У заявці ви можете написати необхідні примітки до виконання виробів, наші фахівці це обов'язково врахують. Вказати кількість деталей для кожного креслення і матеріал. Вказати постачальника матеріалу (Давальницьке або власне).

Вказати Ваше ім'я і контактний телефон для уточнення деталей виконання замовлення.

3. Перед початком виконання замовлення потрібна передоплата в повному розмірі.

Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Повідомлення відправлено